/

Valentine salūnas laukia renovacijos ir rengia naujus planus

Čia nuolat kuriamos naujos darbo vietos, pradedant pastovių maisto produktų tiekėjų pareigomis, baigiant pramogas mėgstančių ir teikiančių pramogines paslaugas merginų paieškomis.

Skaityta - 135

The RDR Times No.3 laikraštyje jau rašėme apie REDWest LifeRP saloje siautėjančius ar siautėjantį padegėją /us. Informacijos apie šių nusikaltimų išaiškinimą redakcija informacijos negavo. Ir kur gi ją gausi jei miesto gyventojai kalba, kad norint rasti šerifą reikia jo ieškoti kasyklose. (Pastaba)

Nuo sukeltų gaisrų nukentėjo ne vienas salos verslas. Ne išimtis ir Valentine mieste esantis salūnas, kurį valdo visame mieste ir apylinkėse gerai žinomas ir gerbiamas ponas Bartley Strong ir Co.

Mr. Bartley Strong | „The RDR Times“ archyvas

Su ponu Bartley susitikome jo salūne. Kaip visada jis lankytojus pasitiko gerai, bet rimtai nusiteikęs. Pasilabinus ir apsikeitus pagarbos frazėmis ponas Bartley pakvietė apsilankyti antrame salūno aukšte esančiame pokalbių kampelyje. Ramioje ir jaukioje aplinkoje tęsėme pokalbį, aptarėme miesto aktualijas, pagalvojome apie galimybes plėstis ir bendradarbiauti.

Ponas Bartley pasibėdavojo, kad niekaip negali rasti asmeninės karietos vadeliuotojo. (IEŠKOMAS KARIETOS VADELIUOTOJAS – patikimam asmeniui žadamas patikimas atlygis)

Mr. Bartley Strong | „The RDR Times“ archyvas

Vėliau pokalbis pakrypo apie tai, dėl ko ir iš tikro susitikome…

Ponas Bartley papasakojo apie pateiktas paraiškas miesto gubernatoriui dėl salūno restauravimo, o pirmiausia dėl salūne esančio pianino sutvarkymo arba grojančio pianino pervežimo iš Rhodes mieste esančio uždaryto baro.

Belaukiant gubernatoriaus sprendimų ponas Bartley sutiko pasidalinti savo planais ir salūno nūdiena…

Norime įkurti jaukią poilsio aplinką pavargusiems miestiečiams, kaimynams ir keliautojams. Juk nieko nėra geriau kaip po karštos darbo dienos prisėsti su draugais ar pačiam vienam ir išlenkti šalto, gaivinančio ir atpalaiduojančio gėrimo stiklą, skaniai pavalgyti ir atsipalaiduoti skambant gyvai muzikai. Šiuo metu ruošiame visiškai naują salūno valgių meniu. Kokie patiekalai bus meniu kol kas nevardinsiu, tačiau patikinu, kad tai nebus vien kepta įvairių rūšių mėsa.

Bartley Strong

…Salūne jau yra pokerio stalas, galima pagražinti savo fizionomiją apsilankius pas tiesiog salūno patalpose įsikūrusį barberį.

Valentine salūnas vakare | „The RDR Times“ archyvas

Antrame salūno aukšte lankytojai gali praskaidrinti savo vienatvę, su ten kambarį išsinuomavusiom merginom.

Valentine salūnas vakare | „The RDR Times“ archyvas

Salūne planuojama: rengti užsakomąsias šventes, siekiama sukurti tradicines miesto ir miestelėnų bei keliautojų šventes.

Rose Poopy (prie medžioklės laimikio) su draugais medžioklėje | Asmeninio archyvo nuotrauka

Šiuo metu ponui Bartley salūne daug padeda panelė Rose Poopy. Ji čia užima barmenės pareigas, o taip pat rūpinasi ir daugeliu kitų ūkinių dalykų. Į detales kokius darbus tenka atlikti panelei Rose, kaip visada santūrus ponas Bartley nelinko leistis.

Čia nuolat kuriamos naujos darbo vietos, pradedant pastovių maisto produktų tiekėjų pareigomis, baigiant pramogas mėgstančių ir teikiančių pramogines paslaugas merginų paieškomis.

Salūnas nuolat superka maisto produktus ir kitokią produkciją iš laisvai samdomų medžiotojų ar prekeivių.

Atvykite, susisiekite, pakalbėkime. Aš nuolat ieškau nebijančių darbo, patikimų ir stiprių vyrų bei mokančių maloniai bendrauti merginų, kuriems galiu patarti, pasiūlyti vienokią ar kitokią veiklą ir darbą. Atvykite pailsėti pas mus! Lai jaukūs vakarai kaimynų apsuptyje tampa jūsų dienos tradicija.

Bartley Strong

Red Dead Redemtion Roleplay projektas – „The RDR Times“ yra bendruomenės kuriamas naujienų (Old Newspaper Style) laikraštis. Visi personažai ir įvykiai išgalvoti. Bet koks personažų vardų sutapimas su realiais žmonėmis atsitiktinis.

REDWest LifeRP - Pirmasis „Red Dead Redemtion“ laukinių vakarų tematikos Role Play serveris Lietuvoje. Visi personažai ir įvykiai išgalvoti. Bet koks personažų vardų sutapimas su realiais žmonėmis atsitiktinis.

Ankstenė istorija

Karvelių virusas: pasitikrinti kviečiame visus, rekomenduojame atvykti!

Sekanti istorija

Billy McCarty: Armijos paskirtis, tvarkos saloje užtikrinimas ir palaikymas