Augant nusikalstamumui ginklų arsenalo papildymas

Šerifo departamento atstovas informavo, kad Liepos 13 dieną apie 20:00 bus vykdomas šios ginkluotės pervežimas iš Saint denis šerifo departamento patalpų į Valentine šerifo departamento patalpas.

Skaityta - 192

Pastebėjus neįprastą kovinę transporto priemonę REDWest LifeRP salos, Valentine mieso šerifo departamento pastato prieigose, pasiteiravome pareigūnų kokiu tikslu šis sunkusis kovinis transportas atvyko į miestą.

Sužinojome, kad ši karieta ne atvyko, o ruošiasi išvykti į salos sostinę Saint Denis, nes ten, į šerifo departameto patalpas yra pristatyta nauja ginklų siunta, gubernatoriaus paskirta šerifo departamento pareigūnų papildomam apginklavimui.

Šerifo departamento atstovas informavo, kad Liepos 13 dieną apie 20:00 bus vykdomas šios ginkluotės pervežimas iš Saint denis šerifo departamento patalpų į Valentine šerifo departamento patalpas. Kuriuo keliu bus vykdomas pervežimas atstovas neatskleidė, tačiau prašė gyventojų pastebėjus šias karietas valstijos keliuose, pasitraukti ir netrukdyti pervežimui, kitu atveju, gali būti atidaryta ugnis.

Carcano Rifle | Red Dead Wiki

Šerifo departamento atstovas taip pat pasidžiaugė, kad ginkluotę papildys ir Carcano Rifle šautuvai. Koks jų kiekis bus pervežamas šiame konvojuje neatskleista.

Red Dead Redemtion Roleplay projektas – „The RDR Times“ yra bendruomenės kuriamas naujienų (Old Newspaper Style) laikraštis. Visi personažai ir įvykiai išgalvoti. Bet koks personažų vardų sutapimas su realiais žmonėmis atsitiktinis.

REDWest LifeRP - Pirmasis „Red Dead Redemtion“ laukinių vakarų tematikos Role Play serveris Lietuvoje. Visi personažai ir įvykiai išgalvoti. Bet koks personažų vardų sutapimas su realiais žmonėmis atsitiktinis.

Ankstenė istorija

Salos Maršalas praneša, sostinėje Saint Denis lankytis pavojinga

Sekanti istorija

Šo ir Oliver`is Greenai: Broliai tarnaujantys tiesai!