Billy McCarty: Armijos paskirtis, tvarkos saloje užtikrinimas ir palaikymas

Raminkis pasakiau: Miesto valdžia žada dvigubai daugiau ramybės...

Skaityta - 144

Liepos 12 dieną REDWest LifeRP saloje, netoli miesto Valentine, Emerald rančos pašonėje įsikūrė laikina karinė bazė.

Šiuo metu visi tvirti vyrai, kuriems svarbi tvarka, visoje REDWest LifeRP salos valstijoje kviečiami prisijungti. Armijos vadas Billy McCarty prisijungusiems žada gerą atlyginimą, puikias vyriškumo ir disciplinos treniruotes, naujas pažintis ir statusą visuomenėje.

Iš anksto susitarę, su Mr. Billy McCarty susitikome prie naujai įrengto laikino forto Emerald rančos pašonėje.

Emerald ranča yra vieta The Heartlands apylinkėse, Naujajame Hanoveryje. Žmonės čia paprastai nėra labai draugiški, kai išvažiuojate nuo pagrindinių kelių, todėl būkite atsargūs eidami ar jodami šioje vietovėje. Jei kalbėjotės teks pasikalbėti su nepažįstamais žmonėmis apylinkėse, galite išgirsti keistų istorijų apie šią rančą.

Laikinas armijos fortas | „The RDR Times“ archyvas

Susitikimo metu „The Red Dead Redemtinion Times“ redaktoriui buvo pademonstruotas dalinis arsenalas ir pristatytos armijos darbai, pareigos valstijai ir valstijos gubernatoriaus suteiktos privilegijos.

Mr. Billy McCarty papasakojo, kad daugėjant migrantų valstijos Šerifo departamentas susikoncentravo salos miestų centrų patruliavimo ir tvarkos priežiūros reikalose, o valstijos gubernatorius iškvietė armiją tvarkos miestų apylinkėse palaikymui. Armija taip pat gins verslus nuo reketo.

Šarvuotas vežimas su automatiniu kulkosvaidžiu | „The RDR Times“ archyvas

Tuo pačiu armija padės šerifo departamentui gabenant atsakingus krovinius. Konfiskuoti ginklai, kontrabandinės prekės, nusikaltėlių transportavimas į valstijos kalėjimą. Tam tikslui pasitelkiama šarvuota technika.

Pirma užduotis kurią vykdysime kartu su šerifo departamentu tai ginklų arsenalo papildymas ir jo atgabenimas iš salos sostinės Saint Denis į šiuo metu pagrindinį šerifo biurą, esantį Valentine mieste.

Billy McCarty

Kiek asmenų jau dabar prisijungė prie armijos gretų, vadas neatskleidžia. Armijos sudėtis ir dydis yra slapta informacija.

Poilsio palapinė | „The RDR Times“ archyvas

Intensyviai treniruodami judėjimo kartu, strateginio pasisikirstymo iškilus pavojui, šaudymo ir kituose, reikalingus tarnyboje įgūdžius, armijos vadai, Billy McCarty ir jo broliai siekia naujai prisijungusiems asmenims įdiegti tvirtos rankos ir šaltų nervų gebėjimus, kurie yra labiausiai reikalingi šioje tarnyboje.

KVIETIMAS: Kviečiame prisijungti į armijos gretas!

Jums siūlome:

  • Pastovų atlyginimą,
  • aprūpinimą įvairia, naujausia ir stipriausia ginkluote,
  • tvirtų ir patyrusių ne vieną kovą vyrų draugiją,
  • adrenaliną,
  • jojimo treniruotes,
  • šaudymo treniruotes,
  • maitinimą.

Kviečiame prisijungti prie mūsų ir tobulėti kartu… Mus rasite Valentine mieste arba laikinajame forte. Jei būsime išvykę į misiją, prašome siųsti karvelį Billiui McCarty.

Red Dead Redemtion Roleplay projektas – „The RDR Times“ yra bendruomenės kuriamas naujienų (Old Newspaper Style) laikraštis. Visi personažai ir įvykiai išgalvoti. Bet koks personažų vardų sutapimas su realiais žmonėmis atsitiktinis.

REDWest LifeRP - Pirmasis „Red Dead Redemtion“ laukinių vakarų tematikos Role Play serveris Lietuvoje. Visi personažai ir įvykiai išgalvoti. Bet koks personažų vardų sutapimas su realiais žmonėmis atsitiktinis.

Ankstenė istorija

Valentine salūnas laukia renovacijos ir rengia naujus planus

Sekanti istorija

Gunsmith’s ginklų parduotuvė Valentine mieste ieško darbuotojų