/

Gunsmith’s ginklų parduotuvė Valentine mieste ieško darbuotojų

Susidomėję darbo galimybėmis ar turintis verslo idėjų į Peter Miller gali kreiptis kiekvieną darbo dieną nuo 18:00 iki 22:00-23:00 valandos. Užsakymai priimami nuo 19:00 iki 21:00 valandos.

Skaityta - 115

Temstant, visai baigiant darbus, į „The Red Dead Redemtion Times“ redakcijos filialą atskubėjęs miesto verslininikas – ginklininkas Peter Miller pranešė, kad šiuo metu Gunsmith’s ginklų parduotuvėje Valentine mieste reikalingi darbuotojai.

Šiuo metu įpatingai reikalingi pastovūs reikiamų žaliavų gamybai tiekėjai, na o šiose pareigose geriausiai pasirodžiusius žadama priimti į oficialų darbą Gunsmith’s ginklų parduotuvė Valentine mieste ir apmokyti gaminti ginklus, bei prekiauti jais.

„Toks darbo pasiūlymas atveria didesnes galimybes atvykusiems naujakuriams pradėti kokybišką gyvenimą Valentine mieste ir jo apylinkėse“

garsiai galvoja pašnekovas

Peter Miller papasakojo, kad atsiskaitymai su žaliavų tiekėjais vykdomi tiek pinigais, tiek ginklais, o pastoviems tiekimo verslo partneriams taikomos nuolaidos.

Paklaustas apie pagrindinį darbo laiką Peter Miller patikino, kad susidomėję darbo galimybėmis ar turintis verslo idėjų į verslininką gali kreiptis kiekvieną darbo dieną nuo 18:00 iki 22:00-23:00 valandos. Užsakymai priimami nuo 19:00 iki 21:00 valandos.

Peter Miller | „The RDR Times“ archyvas

Peter Miller tikisi, kad jau savaitės pradžioje bus galutinai sukomplektuota ginklų gamybos darbo vieta. Pagaliau ginklininkui reikalingi darbo komponentai iš viso pasaulio baigia suplaukti į vieną komplektą.

Pilnai įrengus darbo vietą ir įsigijus žaliavų, bus ne tik pradėti gaminti kataloge esantys ginklai, bet ir „eXclusive CLASS“ markės savigynos bei medžioklės įranga, skirta vardinėms dovanoms ar ginklo turėtojo statusui pabrėžti. Kiek kainuos „eXclusive CLASS“ markės ginklai verslininkas neatskleidžia.

Peter Miller | „The RDR Times“ archyvas

Kaip patikino verslininkas, šių ginklų prekyboje neišvysime, juos bus galima laimėti saloje planuojamų vykdyti šaudymo varžybų ir konkursų metu.

„The RDR Times“ archyvas

Parduotuvės adresas REDWest LifeRP sala, Valentine miestas kampinis namas priešais Šerifo ofisą.

Ankstenė istorija

Billy McCarty: Armijos paskirtis, tvarkos saloje užtikrinimas ir palaikymas

Sekanti istorija

Ūkininkai sunerimę, REDWest LifeRP saloje žemė tapo nederlinga