//

REDWest LifeRP saloje, Emerald rančoje reikalingi pagalbininkai

Emerald ranča įdeali vieta laukinių vakarų keliautojų kelionės pradžiai. Apmokamas darbas, naujos pažintys, patirčių pasidalinimas prie laužo. Rami pradžia, geras startas...

Skaityta - 167
RDR2 Emerald Ranch | RedDead fandom nuotrauka

Emerald ranča – didelė galvijų ferma centrinėje REDWest LifeRP salos, Heartlands dalyje, pagal oficialios nuomos sutartį su salos Gubernatoriumi, šiuo metu, priklausanti dviems salos ūkininkams Alfredui Gentry ir Diego Don ieško keliautojų norinčių pradėti savo kelionę laukiniuose vakaruose.

Jei rengiatės keliauti į laukinius vakarus, pasirinkite kryptį į REDWest LifeRP salą ir atvykite į Heartlands dalyje esančią Emerald rančą.

Čia jūsų lauks visi gyvenimo pradžiai reikalingi patogumai: paskolinsime Jums žirgą kelionėms po salą, suteiksime gyvenamą vietą ir vietą pasidėti elementariems daiktams, suteiksime Rančos pagalbininko darbą už kurio atlikimą gausite sutartą atlyginimą.

Emerald rančoje yra suteikiama vieta asmeniniam naminių gyvulių auginimui, o rančos kolektyvas ir partneriai padės juos auginant, saugant ir realizuojant.

RDR2 Emerald Ranch | RedDead fandom nuotrauka

Pageidaujančius išbandyti, pamokysime sodininkystės bei daržininkystės gudrybių.

Vakarais, ruošiant maistą prie čia pat rančoje ar rančos darbuotojų palapinių miestelyje esančių laužų, Jūs susitiksite, pakalbėsite ir susipažinsite su nuolat Emerald rančoje apsilankančiais įvairiais svečiais.

Gyvenimas ir darbas rančoje padės jums sustiprėti tiek finansiškai, tiek atsigauti po sunkios kelionės į salą. [RANČOS KIEMAS]

Esame įsitikinę, kad visi mūsų pateikti pasiūlymai, naujai atvykusiems salos keliautojams leis pradėti kelionę laukiniuose vakaruose kaip įmanoma lengviau ir ramiau.

Alfred Gentry & Diego Don
Ankstenė istorija

Jie baigė savo kelionę laukiniuose vakaruose

Sekanti istorija

Taikos gestas ar gudrus manevras? Aukso kasimui Meksikoje žalia šviesa