//

Miestas šarvuotis – Armadillo. „Tai ne Manhatanas, bet mums tai tinka.“

Armadillo mieste sunaikintas skarlatinos virusas. Ūkininkai su Gubernatoriaus finansuojamos augalininkystės laboratorijos pagalba išvedė daržovių rūšis duodančias derlių mūsų žemėse. Populiariausias treniruojamas žirgas Arabian veislės.

Skaityta - 147
Armadillo 1899 | RedDead fandom nuotrauka

1898 m. Armadillo miestas patyrė skarlatinos protrūkį, dėl kurio didžioji miesto dalis pabėgo, o likusieji šio miesto gyventojai sunkiai susirgo ir daug jų žuvo. Pagaliau šis maras baigėsi!

Gubernatoriaus valdomas REDWest LifeRP salos infekcijų užkardymo biuras surinko mieste besimėtančius kūnus, dezinfekavo visas patalpas ir išvalė infekcijos protrūkio židinius.

Dabar Armadillo mieste laukiami naujosios Meksikos naujakuriai. Kviečiame atvykti visus, savo kraujyje turinčius bent kiek Meksikietiško temperamento. Būtina pastebėti, kad Meksikos liaudies atstovams nepavyko savo teritorijų sienų prislinkti arčiau.

Miestas Blackwater (Aquanegro) ir toliau lieka Amerikos kontrolėje, o oficialus pasienio punktas lieka nepakitęs.

Naujasis teritorijų žymėjimas REDWest LifeRP saloje | Gubernatoriaus instituto pateiktas žemėlapis

Ar po naujojo teritorijų žymėjimo pakeitimo, ankščiau skelbtas pranešimas, kad nuo šiol, Naujoji Meksika tampa atvira kiekvienam aukso ištroškusiam atvykėliui, lieka galioti, informacijos neturime.

„Tai buvo klestintis miestas, kurį iš greit pastatytų medinių pastatų sukūrė naujakuriai, keliaujantys į Vakarus ieškoti savo likimo. Prasidėjęs choleros protrūkis nuniokojo kadaise klestėjusį miestelį, priversdamas daugelį įmonių uždaryti duris. Dabar miestas atviras, išvalytas ir apsaugotas.“

Gubernatorius

Emerald rančos ūkininkai džiaugiasi, kad vadovaujami Gubernatoriaus, kartu su Gubernatoriaus finansuojamos augalininkystės laboratorijos pagalba išvedė daržovių rūšis duodančias pakankamą derlių mūsų žemėse.

Nepaisant ilgapirščių veiklos ir nuolat vagiamų daržovių, ūkininkai džiaugiasi gautu pomidorų ir morkų derliumi ir tęsia savo eksperimentus bei darbus.

Alfred Gentry pakeliui namo | „The RDR Times“ archyvas

“Pradžioje parvežtos sėklos išvis nedygo mūsų žemėse, vėliau augalai prigydavo ir išleisdavo daigus, tačiau greit pūdavo ir duodavo tik vieną ar du vaisius derliaus per savo gyvavimo periodą. Dabar – laikantis tam tikrų augalininkystės metodikų, augalai auga ir veda vaisius priklausomai nuo to kaip jais rūpinamasi. Tiesa labai liūdina didelis daržovių vagysčių skaičius, tačiau pagauti ilgapirščių dar nepavyko.“

Emerald rančos vadovas Alfred Gentry.

Nesenai paskelbtas laisvas judėjimas Meksikos teritorijoje galimai paskatino žirgų treniravimo paslaugų poreikį, o šiuo metu dažniausiai treniruojamas žirgas yra Arabų arklys.

ARABAS – tai aukščiausios klasės, dažnai laikomas turtingų savininkų žirgas. Juos galima atpažinti pagal salyginai mažą galvą ir aukštą uodegą, žirgus galima įsigyti, o galima atrasti retą baltą kailį.

Baltasis Arabas | RedDead fandom nuotrauka

„Dėl ugningo temperamento ARABŲ veislės žirgus sunku treniruoti, tačiau perauklėti jie puikiai susitvarko ir išlieka ištikimi.“

Stive Jameson
Ankstenė istorija

Taikos gestas ar gudrus manevras? Aukso kasimui Meksikoje žalia šviesa

Sekanti istorija

„Namai laukiantys naktyje!“ – REDWest LifeRP salos projektas naujakuriams