/

„Namai laukiantys naktyje!“ – REDWest LifeRP salos projektas naujakuriams

Šis, bendras Wapiti genties indėnų ir Emerald rančos ūkininkų projektas naujakuriams, skirtas palengvinti naujų keliautojų įsikūrimą REDWest LifeRP saloje. Tikimės, kad kiti salos verslininkai paseks mūsų pavyzdžiu ir tokios prieglobos ir asmeninių daiktų pasidėjimo naujakuriams galimybės atsiras ir prie kitų darbo objektų.

Skaityta - 326
Wapiti gentis ir Emerald ranča - „Namai laukiantys naktyje“ | „The RDR Times“ archyvas

Rugpjūčio 09 dienos rytą Emerald rančos upelio slėnyje pastebėjome iškilusias keturias naujas palapines. „RDRTimes.com“ filialo REDWest LifeRP saloje, laikraščio „Red West Time“ reporteris pasidomėjo: kokiais tikslais pastatytos šios palapinės, ar yra gauti Gubernatoriaus leidimai tokioms statyboms, kiek kainuoja toks malonumas? Į redaktoriaus užduotus klausimus atsakė vienas iš Emerald rančos bendrasavininkių ponas Alfred Gentry ir Wapiti indėnų rezervato ir genties komercijos patikėtinis REDWest LifeRP saloje Liūdnasis Ėriukas.

„Šis, bendras Wapiti genties indėnų ir Emerald rančos ūkininkų projektas naujakuriams, skirtas palengvinti naujų keliautojų įsikūrimą REDWest LifeRP saloje. Tikimės, kad kiti salos verslininkai paseks mūsų pavyzdžiu ir tokios prieglobos ir asmeninių daiktų pasidėjimo naujakuriams galimybės atsiras ir prie kitų darbo objektų.“

Liūdnasis Ėriukas ir Alfred Gentry

Dar tą pačią dieną, vakarėjant su pašnekovais susitikome Emerald rančoje naujai įrengto palapinių miestelio kieme, prie jaukiai spragsinčio laužo.

Čia, kepdami ką tik ūkio pagalbininkų paskerstų avių mėsą, užkandžiaudami ir gerdami arbatą ilsėjosi Emerald rančos gyventojai ir verslo partneriai.

Kodėl sugalvojote įrengti šį palapinių miestelį?

Liūdnasis Ėriukas – Wapiti: – Nuolat atvykstu su įvairiais komerciniais reikalais į Emerald rančą. Vieną vakarą, atvykus, mus užklupo didžiulė audra, pasislėpėme rančoje esančiame Gubernatoriaus išnuomojamame salūne (NUOMOS-PARAMOS SALYGOS) ir pokalbis pasisuko apie gyvenamo ploto reikalus saloje. Žodis po žodžio ir visi nukrypome į prisiminimus apie pirmus savo žingsnius ir keliones šioje saloje. Tada Alfredas Gentry ir pasidalino savo mintimis, kad reikia investuoti sunkiai uždirbtus pinigus ir susikooperavus įkurti palapinių miestelį skirtą Emerald rančos darbininkams.

Emerald ranča, palapinių miestelis | „The RDR Times“ archyvas

Alfredas Gentry: – mhmmmm… taiiiii… rančos darbininkams… Visiškai naujiems keliautojams toks laikinasis būstas ir vieta asmeniniams daiktams suteikiama nemokamai. Aišku kaip ir žinote ginklai palapinėse neužsibūna, tad ginklus, kurių naujokai ir į žemdirbystę linkę asmenys retai teturi, aš pasaugoju savo spintoje, jei reikia. Senai galvojau, kad reikia tai padaryti, tačiau nuvykęs į vieną ar kitą saloje veikiančią parduotuvę, giliai nustebdavau pamatęs neadekvačiai sukeltas palapinių kainas, o ir kokia palapinė yra kokia niekas paaiškinti ar parodyti negalėdavo.

Ar turite Gubernatoriaus leidimus statyboms ir kokius reikalavimus teko išpildyti?

Liūdnasis Ėriukas – Wapiti: Šių reikalų aš nederinau. Mūsų buvo paprašyta suskaičiuoti kiek resursų ir kiek pinigų reikia, kad pagaminti reikiamą kiekį, skirtingo modelio palapinių, kurios, kaip pažadėjo Alfredas, bus sumontuotos Emerald rančos teritorijoje, kad jose galėtų įsikurti nauji rančos darbininkai. Išsakyta mintis, kad šios palapinės pasitarnaus, kaip mūsų produkcijos reprezentacija mums patiko, tad šiam projektui skyrėme ir asmeninių lėšų.

Emerald ranča, palapinių miestelis | „The RDR Times“ archyvas

Alfredas Gentry: Tiksliai atsimenu, kad taip… – Kaip visada trumpai atsakė ponas Alfredas. Vėliau pagalvojęs tęsė. – Įrengti Wapiti genties gaminamų palapinių reprezentacinį kaimelį, kurį naudosime naujakurių įkurdinimui, leidimus gavome ir su Gubernatoriumi sutarėme, kad šiame palapinių miestelyje galioja viena pagrindinė taisyklė: Jokios, savavališkos statybos nėra galimos. Visus planus pasistatyti asmeninę palapinę reikia suderinti su manimi, o aš jau turiu informuoti Gubernatorių ir tik tada, galimai gavus leidimą bus galima įsikurti. Pabrėžiu… Visos savavališkai pastatytos palapinės gali būti neatlygintinai nugriautos Gubernatoriaus instituto sprendimu.

Kiek kainuoja tokios statybos?

Liūdnasis Ėriukas – Wapiti: Apie mūsų gaminamų ir parduodamų palapinių kainas mes nuolat kabiname skelbimus salos turguje.

Wapiti skelbimas salos turguje

Kaina priklauso nuo to, kokios palapinės ar palapinių Jums reikia (taikome protingas nuolaidas). Turime keturių tipų palapines:

1 TIPAS – Indėniška (patogi ir jauki maža palapinė) ši palapinė labai tinka medžiotojams ir mėgstantiems gyventi miško apsuptyje, mat pastatyta arčiau medžių ar krūmų ji tampa sunkiai pastebima. Komplektuojama su baldais.

1 TIPAS – Indėniška palapinė (patogi ir jauki maža palapinė) | „The RDR Times“ archyvas

2 TIPAS – Miško (smulkaus dydžio medžiaginė palapinė) tai ekonomiška retai būnančiam namie keliautojui tinkanti palapinė. Joje galite pasidėti savo asmeninius daiktus ir įvairią produkciją, kurią vėliau parduosite ar panašiai. Komplektuojama su baldais.

2 TIPAS – Miško palapinė (smulkaus dydžio medžiaginė palapinė) | „The RDR Times“ archyvas

3 TIPAS – Vidutinė (vidutinio dydžio medžiaginė palapinė) tai šviesi, patogi, jauki palapinė, kurios raktus negėda patikėti net savo patikimam draugui. Palapinė pritaikyta tiek sandėliavimui tiek geram poilsiui ir miegui. Kompletuojami baldai leis susikurti jaukų ir šiltą pradinį būstą.

3 TIPAS – Vidutinė palapinė (vidutinio dydžio medžiaginė palapinė) | „The RDR Times“ archyvas

4 TIPAS – Didžioji (didelė medžiaginė palapinė apkalta jaukumą ir šilumą garantuojančiomis medinėmis lentomis) tai erdvi palapinė su dideliu sandėliu ir sutvirtintais lentomis šonais. Palapinė pritaikyta tiek sandėliavimui tiek geram poilsiui ir miegui ar svečiams priimti. Ši palapinė gali tikti ir prekybos taško įkūrimui. – produkcijos privalumus nesustodamas vardija Wapiti genties komercijos patikėtinis Liūdnasis Ėriukas. Kompletuojami baldai leis susikurti jaukų ir šiltą pradinį būstą.

4 TIPAS – Didžioji palapinė (didelė medžiaginė palapinė apkalta jaukumą ir šilumą garantuojančiomis medinėmis lentomis) | „The RDR Times“ archyvas

Alfredas Gentry: Na aš apie pilną šio projekto kainą pasakyti galiu nedaug, mes sumokėjome tiek, kiek buvo pasakyta, tačiau galiu patikinti, kad šias palapines gavome su didžiule nuolaida, kurią širdingai suteikė Wapiti genties vadai.

Naudodamasis proga noriu pasakyti didelį Ačiū už jų supratimą, palaikymą.

Iš savo partnerių, ponų Šelbių išmokau, kad tik sąžiningai pasidalinus uždirbamais pinigais su tau dirbančiais žmonėmis galima uždirbti dar daugiau. – užbaigė pokalbį.

Alfred Gentry

Keliautojus iš viso pasaulio mielai kviečiame apsilankyti REDWest LifeRP saloje, savo gyvenimo pradžioje raginame nesišlaistyti pakampiais vagiant ar kitaip, nelegaliomis veiklomis bandant prasimanyti pinigų.

Norintiems užsidirbti rančoje visada rasime vienokio ar kitokio darbo už kurį sumokėsime sutartą, konkurencingą atlyginimą.

Papasakosime kaip gyvename čia, kokie įstatymai galioja saloje, supažindinsime su naujausiais gandais ir naujienomis, nukreipsime ten kur linksta Jūsų širdis. Laivo bilietus į salą galite įsigyti čia.

Ankstenė istorija

Miestas šarvuotis – Armadillo. „Tai ne Manhatanas, bet mums tai tinka.“

Sekanti istorija

N-18 | REDWest LifeRP salos Bendruomenė nusprendė: Persirenginėji – linčo teismas