/

„Green Valley“ – buvusi Pronghorn ranča: Gyvulininkystė, medžioklė, žvejyba – darbo yra ir bus!

Redakcija gavo pranešimą, kad saloje iš Gubernatoriaus nekilnojamojo turto skyriaus sėkmingai išsinuomota Pronghorn ranča nuo šiol bus vadinama „Green Valley“ ranča.

Skaityta - 312
„Green Valley“ – buvusi Pronghorn ranča | „The RDR Times archyvas

Nepaisant atsiradusios suirutės salos prekybos tinkluose dėl įvykdytos žiaurios egzekucijos prieš poną Bartley Strong, REDWest LifeRP saloje gyvenimas tęsiasi – kuriami verslai, įsigyjamos rančos bei vykdoma kita ūkinė bei komercinė salos plėtra.

Redakcija gavo pranešimą, kad saloje iš Gubernatoriaus nekilnojamojo turto skyriaus sėkmingai išsinuomota Pronghorn ranča nuo šiol bus vadinama Green Valley ranča.

Šiandien čia kuriama dar viena, šiuolaikiška ir moderni ranča, kurioje susirinkę tvirčiausi salos vyrai užsiima gyvulių auginimu, išvystyta medžioklės veikla bei ketinamas išvystyti žvejybos verslas.

„Green Valley“ rančos logotipas | Kūrėjas nenurodytas

Pronghorn Rančą įkūrė ponas Davidas Geddesas, veliau ją perdavė savo broliui Michael Geddesui, tačiau konkuruojantis verslininkas Abelis Athertonas pasamdė Laramie gaują ir nuolat kenkė, kad Geddesas jam parduotų rančą. Nualinta gausių konfliktų ši ranča Gubernatoriaus buvo buvo uždaryta, na o mes bandome ją atkurti ir atgaivinti su nauju pavadinimu.

Erl Bakon

Green Valley – žaliąjį slėnį pasiekėme anksti ryte, saulei tekant. Slėnio pievų žaluma ir žydinčių lubinų gausa atgaivino ilgoje kelionėje pavargusį žvilgsnį.

„Green Valley“ – buvusi Pronghorn ranča | RedDead fandom nuotrauka

Aplink lakstantys laukiniai gyvūnai tiesiog masino išsitraukti lanką ar ginklą ir pradėti medžioklę, tačiau mūsų vizito tiklas – susitikti su dabartiniais rančos gyventojais to neleido padaryti.

„Green Valley“ – buvusios „Pronghorn“ rančos vartai | „The RDR Times“ archyvas

Sutartu laiku, prie rančos vartų, jau laukė vienas iš pastovių rančos gyventojų – Big Benas. Tvirtai nuaugęs, aukštas vyras sutiko mus maloniai ir svetingai, aprodęs visas rančos patalpas, tvartus, gyvenamuosius namus ir savo ganomų avių bandą, galiausiai nuvedė mus į pagrindinį Green Valley rančos pastatą, kur po darbo dienos nuotykių nuolat renkasi gyventojai pašnekėti, parūkyti ir išlenkti po stiklą stipraus gėrimo.

Pagrindinis pastatas – „Green Valley“ ranča | „The RDR Times“ archyvas

Lankantis visose patalpose pamatėme, kad „Green Valley“ rančoje esančios gyvenimo salygos pranoksta daugelio saloje veikiančių rančų galimybes.

Big Ben`as | „The RDR Times“ archyvas

Bendraujant su ponu Benu redaktorių aplankė jausmas, kad šį asmenį jis jau pažysta senai, kaip gerai organizuotą ir veržliai užsibrėžto tikslo siekiantį vyrą. (red. pastaba)

Gyvenamojo namo vidus – „Green Valley“ ranča | „The RDR Times“ archyvas

Gyvenamieji namai, kurie skirti esamiems ir naujai atvykstantiems gyventojams yra pilnai įrengti su patogiomis miegamosiomis vietomis ir gera aplinka poilsiui.

Tvartai pilni gyvulių – „Green Valley“ ranča | „The RDR Times“ archyvas

Dėl laukinių gyvūnų gausos, rančos tvartuose auginami naminami gyvuliai pilnai užtikrina čia gyvenančių ir dirbančių gyventojų maisto atsargas, kurias galima pasiruošti prie čia pat nuolat kūrenamo laužo.

Laužas sušilti, pailsėti ir pasiruošti maistą – „Green Valley“ ranča | „The RDR Times“ archyvas

Prie laužo nuolat vyksta gyventojų susirinkimai, apžvelgiami dienos rezultatai, kuriami verslo ir kiti planai. Čia vyksta ir naujų rančos gyventojų priėmimo į būrį apiegos. Pašnekovai papasakojo, kad yra planuojami įvairūs verslai ir ieškomi verslo partneriai.

Jau netrukus prasidės derybos su Emerald rančos ūkininkais, kurie maloniai pasiūlė savo parduotuvės lentynose rasti vietos mūsų teikiamai produkcijai – keptai žvėrienai ir keptai žuviai.

Augalininkystė „Green Valley“ rančoje išvystyta nestipriai. Ar tai dėl slėnyje esančios didelės drėgmės, ar dėl stipriai akmenuoto pavirčiaus daržuose augalai auga vangiai, Tačiau šiuo klausimu nuspręsta kreipstis į poną Alfredą Gentry, kuris šiuo metu yra turbūt sėkmingiausias augalų augintojas saloje, nes intensyviai dirbo, kartu su Gubernatoriaus agrikultūrų veislių išvedimo klausimais.

Būtina paminėti, kad Green Valley rančos gyventojų balse kartas nuo karto skambėjo liūdnos gaidos, kai pokalbiai pasisukdavo apie naminių gyvulių auginimą skerdienai. Nuolat buvo minima, kad dabar esančios skerdyklos yra labai toli nuo fermos ir tai labai apsunkina šią rančoje vykdomos veiklos rūšį, nes vesti gyvulius per miškais ir kalnais apsuptas vietoves yra pavojinga dėl gausios plėšrių gyvūnų populiacijos saloje.

Naudodamasis jūsų apsilankymo proga noriu pakviesti REDWest LifeRP salos gyventojus ir keliautojus iš viso pasaulio, savo gyvenimą siejančius su gyvulininkyste, medžiokle ir žvejyba, atvykti pas mus ir įsikurti. Prisijungus prie mūsų būrio, Jums suteiksime patogų gyvenamą plotą, maistą, medicinines priemones, spintą daiktams, darbą ir galimybę užsidirbti pinigų.

Erl Bakon
Ankstenė istorija

N-18 | REDWest LifeRP salos Bendruomenė nusprendė: Persirenginėji – linčo teismas

Sekanti istorija

Po nevykusio pasikėsinimo į Gubernatoriaus valdžią, Teismo institutas arčiau „draugiškos“ Meksikos