Po nevykusio pasikėsinimo į Gubernatoriaus valdžią, Teismo institutas arčiau „draugiškos“ Meksikos

Gubernatoriaus valdžiai užtikrinti REDWest LifeRP saloje, Blackwater mieste ieškomas Teisėjas. Norintys užimti šias pareigas salos gyventojai ar keliautojai privalo pateikti savo kandidatūros gyvenimo aprašymą per Gubernatoriaus priimamojo laiškų registrą.

Skaityta - 278
Gubernijos valdybos rūmai REDWest LifeRP saloje, BlackWater mieste | „The RDR Times“ archyvas

Bandant užmaskuoti atliktą nusikaltimą prieš REDWest LifeRP salos gyventoją Bartley Strongą („The RDR Times“ No. 30) turėjęs vykti taikus pokalbis ir derybos virto politiniu konfliktu ir pasikėsinimu į Gubernatoriaus įgaliotus atstovus.

Pasikėsinimas sutramdytas, tačiau pamoka išmokta – Gubernatoriaus Teismo institustas ir Šerifų pajėgos perdislokuotos arčiau Meksikos sienos, Blackwater mieste. Įrengtas Gubernijos valdybos rūmų pastatas ir centrinė miesto aikštė.

Savivalė ir konstruktyvaus pokalbio nebuvimas privertė mus imtis kraštutinių priemonių. Teko panaudoti visus salos teisėsaugos organų resursus ir turimos naujausios artilerijos arsenalą tam, kad sutramdyti savo tiesas verslininkų žudynėmis, šantažu ir istorinių faktų iškraipymu grindžiančius asmenis.

Gubernatorius

Kaip „The RDR Times“ filialo redaktoriui pasakojo REDWest LifeRP salos, Valentine miesto šerifas Austin Longbottom, – Meksikoje, nesenai atidaryto Armadillo miesto apylinkėse įvyko precedento neturintis įvykis, buvo išdrįsta pasikėsinti į aukščiausios salos valdžios atstovus.

Pagal Gubernatoriaus priimamojo laiškų registrą dar Rugpjūčio 08 dieną buvo užregistruotas Meksikos tarybos atstovo Leon Marcello kreipimasis į Gubernatorių su prašymu aptarti Amerikos ir Meksikos diplomatinių santykių raidą.

Meksikos Raštas

Gubernatorius ir jo patarėjai žinodami apie nesenai saloje vienam iš salos verslininkų įvykdytą egzekusciją susitikimo datos paskirti neskubėjo ir pavedė naujai suformuotam Šerifų būriui, patruliuoti teritorijoje, pilnai išsisaiškinti visas įvykio aplinkybes. Buvo apklausiami įvykio liūdytojai, renkama informacija ir bandomi surasti visi 10, vienaip ar kitaip su įvykdyta egzekucija susiję asmenys.

Salos Šerifam vykdant teisėtus Gubernatoriaus pavedimus į Gubernatoriaus priimamojo laiškų registrą buvo gautas dar vienas laiškas, grąsinantis susidoroti su teisėtais Gubernatoriaus atstovais.

Meksikos Raštas

Gavus tokį laišką, nedelsiant buvo mobilizuotos visos saloje veikiančios Gubernatoriaus valdžios užtikrinimo pajėgos ir pasitelkta naujausia turima technika. Pasikėsinimo į aukščiausią salos valdžią išvengti nepavyko, tačiau priešiškai nusiteikę asmenys buvo lokalizuoti ir eliminuoti.

Po tokių atsitikimų aiškiai suprantame, kad turime stiprinti Amerikos ir Meksikos sienų apsaugą, o taip pat turime užtikrinti TEISINGUMO pasiekiamumą salos gyventojams tose vietose, kuriose dažniausiai kyla konfliktai.

Gubernatorius

Rugpjūčio 16 dieną „The RDR Times“ redaktorius apsilankė Blackwater mieste, kur Gubernatoriaus tiesioginiu nurodymu buvo žaibiškai užbaigti centrinės miesto aikštės remonto darbai, o joje įkurta salos valdžios ir tesisingumo meka – Gubernijos Valdybos Rūmai.

Gubernijos valdybos rūmų sekretoriatas REDWest LifeRP saloje, BlackWater mieste laukia savo darbuotojos ar darbuotojo | „The RDR Times“ archyvas

Naujame, erdviame pastate įkurta Gubernatoriaus valdyba, Gubernatoriaus priimamasis, Teismo posėdžių ir miesto reikalų svarstymo salė, bei nusikaltimų darymo nuvargintų asmenų laikinam poilsiui skirtos patalpos.

Gubernijos valdybos rūmų Gubernatoriaus ir Gubernatoriaus įgaliotinių priimamasis REDWest LifeRP saloje, BlackWater mieste | „The RDR Times“ archyvas

Gubernatoriaus tiesioginiu prašymus „The RDR Times“ skelbia apie naujai suformuotas darbo vietas Gubernijos valdybos rūmuose. Šiuo metu REDWest LifeRP saloje skubiai ieškomi Gubernijos valdybos rūmų sekretorius / ė ir Gubernijos valdybos rūmų Teisėjas / a.

Gubernijos valdybos rūmų Teismo posėdžių ir miesto reikalų svarstymo salė REDWest LifeRP saloje, BlackWater mieste | „The RDR Times“ archyvas

Norintys užimti šias pareigas salos gyventojai ar keliautojai privalo pateikti savo kandidatūros gyvenimo aprašymą per Gubernatoriaus priimamojo laiškų registrą.

Nusikaltimų darymo nuvargintų asmenų laikinam poilsiui skirtos patalpos Gubernijos valdybos rūmuose, REDWest LifeRP saloje, BlackWater mieste | „The RDR Times“ archyvas

Mums reikalingi Gubernatoriaus valdžios užtikrinimo reikalui įpatingai atsidavę asmenys, tad visi pretendentai bus išbandomi asmeniškai manęs ar mano įgaliotinių. Minėtų specialistų ieškosime tiek saloje tiek visame pasaulyje.

Gubernatorius
Ankstenė istorija

„Green Valley“ – buvusi Pronghorn ranča: Gyvulininkystė, medžioklė, žvejyba – darbo yra ir bus!

Sekanti istorija

Vetter’s Echo medžiotojų namelis – 11 dienų vilkų, elnių, stirnų ir grizlių apsuptyje