/

Vetter’s Echo medžiotojų namelis – 11 dienų vilkų, elnių, stirnų ir grizlių apsuptyje

Skaityta - 326

Išplatinus šokiruojančią publikaciją apie prieš gerbiamam salos versininkui keletos asmenų įvykdytą viešą egzekuciją „The RDR Times“ redaktoriui teko skubiai susirasti vietą kur pasislėpti.

Laimei RedWEST LifeRP salos gubernatorius buvo geranoriškas ir operatyviai suteikė tokią vietą. Vietove nėra itin slapta, tačiau išvykus ten, niekam nežinant, pasislėpti buvo nesudėtinga.

Aplink nuolat urzgiantys vilkai ir maurojantys grizliai neleido nė trumpam atsipalaiduoti. Gailiuosi, kad esu prastas medžiotojas todėl slėptis teko ne tik nuo egzekucijos dalyvių, bet ir nuo laukinių gyvūnų.

Bill Williamson
Vetter’s_Echo medžiotojų namelis | Reddead.fandom.com nuotrauka

Karveliai su grąsinančiomis žinutėmis susidoroti pradėjo plūsti iškart po publikacijos pasirodymo.

Nežinodamas kas grąsina ir kur tyko grėsmė, ankstų rytą, saulei dar nepatekėjus išvykau.

Su savimi pasiėmiau pakankamai maisto, vandens ir degtukų laužo kūrimui. Už žiaurų ir beprasmį brolio nužudimą galėjo grąsinti bet kas… įpyke Shelbiai (tiesa Shelbių rančoje paslėpiau žemėlapį su nuoroda į savo planuojamą slėptuvės vietą ir laukiau jų atvykstant, kad galėčiau atsiprašyti už atsitiktinį dalyvavimą ir pateikti kitų dalyvių vardus bei pavardes), ar kiti 9 egzekucijoje dalyvavę asmenys, todėl kuo skubiau išvykti ir pasislėpti atrodė pats geriausias sprendimas.

• Skelbimas | Parduodamas žirgas „Pilkis“ – Kaina 1100$. Norintiems išbandyti kreiptis į Emerald rančos gyventojus. | „The RDR Times“ skelbimai

Vienas iš draugų, žirgų terneris Stivas, neklausdamas kur išvykstu, supratingai paskolino beveik pilnai treniruotą Appalooz`o veislės žirgą vardu Pilkis.

Aš jį praminiau „MĖNULIU“ nes naktį mėnulio šviesoje šio žirgo pilkas kailis nuostabiai švyti, o juodos dėmelės esančios ant viso žirgo kūno tarsi primena mėnulio kraterius.

Puikiai įrengtą, į pietvakarius nuo Hanging Dog Rančos prie Little Creek upės esantį Vetter’s Echo medžiotojų namelį patsiekiau be nuotykių, tik prieš tai apsikirpau, pakeičiau barzdos formą, bei įsigijau naujus rūbus, kad kelionės metu nebūčiau pažintas.

Vetter’s Echo medžiotojų namelis, šiuo metu kai rašau šiuos prisiminimus, yra išnuomojamas, tad kiekvienas norintis ir savo gyvenimą glaudžiai siejantis su medžiokle asmuo gali jį išsinuomuoti, paremdamas salos Gubernatoriaus nekilnojamojo turto vystymo institutą.

Savo 11 dienų, praleistų šiame namelyje patirtimi užtikrinu, kad tai įdeali vieta mežiotojams, nes vilkai, grizliai ir kiti laukiniai gyvūnai tiesiog būriais sukiojasi aplink, tik spėk juos medžioti.

Įgudusiam medžiotojui tai būtų vieni juokai, tačiau man, savo gyvenimą siejančiam su naujienų rašymu tokia draugija tik dar labiau apsunkino gyvenimą. Aš nuolat turėjau slėptis, nuo prašalaičių ir nuo plėšrūnų. Kurenti laužą buvo pavojinga, nes galėjau iškart išsiduoti ar būti sudraskytas plėšrūnų.

Dėkoju Gubernatoriui už suteiktą laikiną prieglobstį, o norintys apsigyventi čia ir nebijantys iššūkių visada gali kreiptis į salos Gubernatorių dėl Vetter’s Echo medžiotojų namelio nuomos, paremiant Gubernatoriaus nekilnojamojo turto vystymo fondą. Laivo bilietus į salą galite įsigyti čia.

Besislapstant gavau salos Šerifų kvietimą susitikti ir duoti parodymus apie įvykdytą egzekuciją, todėl trumpam, slapčiomis grįžęs į Emerald rančą, valdžios atstovams pateikiau visą turimą informacija ir labai tikiuosi, kad jau galiu baigti savo slapstymąsi ir grįžti į buvusio gyvenimo vėžes, Alfredo ir Diego rančą ir savo redaguojamo laikraščio filialo biurą Valentine mieste. IKI susitikimo RedWEST LifeRP saloje.

Bill Williamson
Ankstenė istorija

Po nevykusio pasikėsinimo į Gubernatoriaus valdžią, Teismo institutas arčiau „draugiškos“ Meksikos

Sekanti istorija

Alfredas Gentry: Ūkininkas, armijos savanoris, verslininkas