/

Bill Williamson: Esu už tai, kad viskas veiktų tiksliai kaip Šveicariškas laikrodis

Visais savo darbais siekiu, kad valstijai priklausantis ir laisvai prieinamas turtas būtų maksimaliai išnaudotas valstijos naudai.

Sveiki gerbiami skaitytojai, kaimynai ir keliautojai, skaitantys šį laišką.

Manau atėjo metas prisistatyti. Mano vardas Bill Williamson, esu laikraščio „The Red Dead Redemtion Times“ įkūrėjas ir redaktorius.

Bendradarbiaudamas su Red Dead Redemption 2 salų gubernatoriais ir spaustuvės „Saint Denis Tribune Time“ filialais, savo redaguojamo laikraščio filialą laikinai įkūriau Saint Denis miesto fotografijos studijoje.

Pirmasis „The Red Dead Redemtion Times“ spausdintas numeris | „The RDR Times“ archyvas

Šiuo metu teikiu informacinių straipsnių apie valstijos įstaigų veiklą, reklaminių straipsnių apie privačių įmonių ar gyventojų verslą ir oficialių raštų valstijos gubernatoriui rengimo paslaugas.

Savo veikloje nuolat vadovaujuosi informacijos skaidrumo ir pagrįstumo principais. Laikausi žurnaliskos etikos kodekso, bei konfidencialumo standartų.

Parengto rašto pvz | „The RDR Times“ archyvas

Draugams ir miesto gyventojams, savo žiniomis ir gebėjimais nuolat padėsiu įvairiuose jų veiklų vystymo etapuose.

Skleisiu informaciją ir skatinsiu žmones skaityti. Visais savo darbais sieksiu, kad valstijai priklausantis ir laisvai prieinamas turtas būtų maksimaliai išnaudotas valstijos naudai.

Red Dead Redemtion Roleplay projektas – „The RDR Times“ yra bendruomenės kuriamas naujienų (Old Newspaper Style) laikraštis. Visi personažai ir įvykiai išgalvoti. Bet koks personažų vardų sutapimas su realiais žmonėmis atsitiktinis.

Ankstenė istorija

Alfredas Gentry: Ūkininkas, armijos savanoris, verslininkas