Aquanegros šerifas paskelbė Valstijų šerifą ieškomu asmeniu. Premija $500

Skaityta - 130

1899-03-22 18:00 valandą „The RDR Times“ redakciją pasiekė Šachta RedM salos, Aquanegro pasiuntinukas su pranešimu, kad Naujosios Meksikos teismas patvirtino Aquanegros šerifo Hank Millerio prašymą išduoti nusikaltėlį, kuris piktnaudžiauja savo tarnybine padėtimi pažeisdamas Valstijų autonomijos ir savivaldos teises.

Bendradarbiavimas su šiuo nusikaltėliu gali būti taip pat laikomas nusikaltimu. Pristatytam nusikaltėliui bus organizuojamas teismas, kuriame žada liudyti nukentėję nuo Joe Johsnono savivalės.

Naujosios Meksikos gyventojai ir bountyhunteriai gali suimti Joe Johsnoną tik Naujosios Meksikos teritorijoje, o kitų Amerikos Valstijų gyventojai gali, esant galimybei, atgabenti Joe Johsnoną į Aquanegrą, gyvą arba mirusį.

Jeigu bus atgabentas gyvas, bus teikiama papildoma premija $500.

Aquanegros šerifas Hank Miller


Dieną ankščiau – 1899-03-21 šerifas Joe Johsnonas buvo paskelbęs premiją už Naujosios Meksikos iškilų veikėja Miguelį Zapatą.

Kokiu tikslu buvo paskelbta ši premija redakcija duomenų neturi. „The RDR Times“ redaktorių pasiekė registruotas laiškas kuriame rašoma….

Mielas, Billai,

Praėjo ilgas laiko tarpas nuo paskutinio mūsų susitikimo. Mano istoriją žinai puikiai kodėl buvau priverstas palikti miestą.

Nežinau ar žinai, bet neseniai grįžau į savo gimtinę. Jaučiuosi puikiai. Nepaisant iššūkių bandau įgyvendinti savo įsivardintus doktrinos tikslus.

Kaip ir viskas būtų gerai, bet susidūriau su melu ir šmeižtu mano atžvilgiu. O gerų žurnalistų, kurie galėtų atskleisti tikrąjį vaizdą, nėra.

Žinau, jog esi šiuo metu išvykęs į užsienį ir apturi nuostabų laiką svetur, vis tik noriu paprašyti, kad atvyktum į Auqanegrą pasikalbėti su manimi. Būtų daugiau tiesos melo jūroje.

Senas tavo draugas,
Zapata

Išsitraukiu iš rankinės metalinį puodelį, pripildau jį, išsiverdu kavos ir pirmą kartą gurkšteliu, kad pradėčiau dieną. Kas šiandien nutiks? Kur nuves turtingo gyvenimo paieškos? Ką sutiksiu savo kelyje? Laukiniai vakarai, laukiniai gyvūnai, klajojantys plėšikų būriai ir kiti pavojai apsunkina mano gyvenimą, bet aš tikiu, kad ateis ta diena, kai mano veikla duos vaisių. Importas, eksportas, įvairiausios produkcijos gamyba, žemės ūkis, gyvulininkystė, medžioklė, žvejyba, prekyba, tarnyba Gubernatoriaus Šerifo pareigose, o gal gerai organizuotas bendraminčių būrys padės man pasiekti gerą ir sotų gyvenimą. Pasvajojau, o dabar į Šachtą... Nieko nėra geriau už auksą, bet kova dėl jo nuožmi...

@Šachtininkas

Red Dead Redemtion Roleplay projektas – „The RDR Times“ yra bendruomenės kuriamas naujienų (Old Newspaper Style) laikraštis. Visi personažai ir įvykiai išgalvoti. Bet koks personažų vardų sutapimas su realiais žmonėmis atsitiktinis.

Ankstenė istorija

Žalingai mąstančios galvos veikla sustabdyta. Oficialiai pakartas Tony DeSamagon

Sekanti istorija

Valstijos teigia, kad Miguelis Zapata yra priešas Nr.1