Valstijos teigia, kad Miguelis Zapata yra priešas Nr.1

Skaityta - 127

Neilgai trukus, po publikacijos apie galimai politines šerifų kovas RedM roleplay saloje „Šachta“, 1899-03-24 „The RDR Times“ į redakciją atvyko Valstijų šerifo pasiuntinukas su laišku, kuriame pateikiami raštai įrodantys Miguelio Zapatos priešišką ir žalingą nusiteikimą Valstijų atžvilgiu.

Tvarkingai užklijuotame ir tvirtai anspauduotame voke taip pat pateiktos ir vietinės spaudos iškarpos, kuriose teigiama, kad Miguelis Zapata yra niekas kitas, kaip tik „JAV priešas Nr. 1.

Brestantis ginkluotas konfliktas nepalieka abejingais ir saloje gyvenančių apsukrių verslininkų. Apie tai byloja Valstijų Gubernatoriaus sekretoriatą pasiekęs raštas:

„Gerb. Gubernatoriau, esant įtemtai situacijai tarp Meksikos ir Jungtinių Amerikos Valstijų, ir Valstijose nęesant ginklininkui, norėčiau pasisiūlyti tapti Valentaino miesto ginklininku, kad miesto gyventojams ir Valstijų gynėjams netrūktų kokybiškų ginklų.“ – kreipimasį į gubernatorių pasirašė Yellow Stone.

Visoje saloje išplatintos skrajutės raginančios Valstijos gyventojus vienytis ir kovoti su Aquanegro lyderiais, kad išlaikyti Ameriką didžia ir klestinčia.

Ar pavyks šį konfliktą išspręsti taikiai ir ar bus surastas sprendimas tinkantis abiems pusėms?…

Išsitraukiu iš rankinės metalinį puodelį, pripildau jį, išsiverdu kavos ir pirmą kartą gurkšteliu, kad pradėčiau dieną. Kas šiandien nutiks? Kur nuves turtingo gyvenimo paieškos? Ką sutiksiu savo kelyje? Laukiniai vakarai, laukiniai gyvūnai, klajojantys plėšikų būriai ir kiti pavojai apsunkina mano gyvenimą, bet aš tikiu, kad ateis ta diena, kai mano veikla duos vaisių. Importas, eksportas, įvairiausios produkcijos gamyba, žemės ūkis, gyvulininkystė, medžioklė, žvejyba, prekyba, tarnyba Gubernatoriaus Šerifo pareigose, o gal gerai organizuotas bendraminčių būrys padės man pasiekti gerą ir sotų gyvenimą. Pasvajojau, o dabar į Šachtą... Nieko nėra geriau už auksą, bet kova dėl jo nuožmi...

@Šachtininkas

Red Dead Redemtion Roleplay projektas – „The RDR Times“ yra bendruomenės kuriamas naujienų (Old Newspaper Style) laikraštis. Visi personažai ir įvykiai išgalvoti. Bet koks personažų vardų sutapimas su realiais žmonėmis atsitiktinis.

Ankstenė istorija

Aquanegros šerifas paskelbė Valstijų šerifą ieškomu asmeniu. Premija $500