Red Dead Redemtion Roleplay projektas – „The RDR Times“

Get to know more about us. We have a proud history.

Red Dead Redemtion Roleplay projektas – „The RDR Times“ yra bendruomenės kuriamas naujienų (Old Newspaper Style) laikraštis.

Jei gyvenate Red Dead Redemtion virtualiame pasaulyje, galite tapti „The RDR Times“ laikraščio reporteriu, parinkite tokį gyvenimo kelio siužetą savo sukurtam personažui ir savo gyvenamoje saloje kurkite naujienų tarnybą.

Akylai stebėkite savo Red Dead Redemtion mieste vykstančius įvykius ir užrašykite juos pagardindami pikantiškomis nuotraukomis atliktomis su Jūsų personažo turima foto kamera ar pieštuku.

Garantuojame neišdildomus pojūčiusRed Dead Redemtion Roleplay serverio žaidime, Juk naujienų verslas tai ne tik miesto gyvenimo apžvalga, tai ir žurnalistiniai tyrimai norint išsiaiškinti vieno ar kito mieste vykstančio garsaus įvykio detales.

Tai naujos pažintys ir santykiai, tiek su Jūsų pasirinkto serverio bendruomenės lyderiais, tiek su to paties, virtualaus miesto nusikaltėliais ar ramiai laiką miestuose leidžiančiais žaidėjų sukurtais personažais.

Tik nuo Jūsų priklauso, kaip seksis vystyti naujienų tarnybos veiklą ir jai vadovaujančio ar joje dirbančio personažo gyvenimo liniją – vaidmenį Jūsų pasirinktame Red Dead Redemtion Roleplay serveryje.

Be to, tokiu būdu Jūs galite pasitarnauti Jūsų pasirinkto ar mūsų rekomenduoto Red Dead Redemtion Roleplay serverio bendruomenei, nes Jūsų sukurtos, surinktos ir užrašytos naujienos gali sudominti ir kitus „The RDR Times“ laikraščio stebėtojus ir skaitytojus, ieškančius naujos salos ar naujo miesto savo Red Dead Redemtion Roleplay įgyvendinimui, prisijungti pas Jus…